شرکت امین آر با تکیه بر دانش متخصصان خود یکی از پیشتازان استفاده از تکنولوژی های جدید در زمینه های مختلف صنعت می باشد. این شرکت به طور ویژه در زمینه ساخت پنل های کامپوزیت آلومینیومی مورد استفاده در نمای ساختمان با برند Alumin فعالیت می کند. همچنین به تازگی این شرکت اقدام به ساخت و تولید انواع لوله های پلی اتیلن از سایز 16 تا 400 با برند dr pipe کرده است.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی در زمینه های مختلف صنعت، شرکت امین آر سیاست های خود را به گونه ای تنظیم کرده است تا با کاهش هزینه های سربار و کم کردن هدررفت انرژی، محصولاتی با کیفیت و با طول عمر بالا، با استفاده از آخرین استانداردهای بین المللی در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

پنل های کامپوزیت آلومینیومی آلومین (Alumin) علاوه بر زیبایی و جلوه بخشیدن به نمای بیرونی ساختمان، در مصرف انرژی نیز صرفه جویی به عمل آورده و به دلیل استفاده از مواد مرغوب و استاندارد در سالیان متمادی کیفیت خود را مانند روز اول حفظ می کند.

شرکت امین آر با توجه به واقع شدن کشورمان در منطقه ای خشک از جهان و به دلیل وقوع دوره های خشکسالی پی در پی، همچنین لزوم صرفه جویی در مصرف آب و حفاظت از محیط زیست، وظیفه خود می دانست تا یه عنوان یکی از شرکت های پیشرو در استفاده از تکنولوژی های نوین در این زمینه ایفای نقش کند.به همین دلیل شروع به ساخت انواع لوله با جنس پلی اتلین از سایز 16 تا 400 با برند دکتر پایپ (dr pipe) نموده است. لوله های پلی اتیلن با توجه به جنس منعطف خود می توانند در زمینه های مختلف از جمله آبیاری در صنایع کشاورزی، استفاده به منظور آبرسانی به مناطق مختلف، استفاده در صنایع گاز و گازرسانی و مخابرات استفاده شوند.

در پایان شرکت امین آر در تلاش است با استفاده از دانش متخصصان و استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا هر روز قدمی در راه رضایت مشتریان عزیز بردارد.

لوله های پلی اتیلن دکتر پایپ dr pipe
پنل های کامپوزیت آلومین Alumin